İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Eleme Gecesi 10 BİN TL Kim Aldı?

Moda dolu 8. haftanın ardından TV8’de bir eleme gecesi daha yaşandı. Elenen ve İşte Benim Stilim All Star 23 ekim eleme gecesi 10 bin TL kim aldı? belirlendi. Gecenin en başarılı performans sergileyerek en yüksek puanı alan yarışmacısı aynı zamanda 10 bin lira değerindeki çekin de sahibi oldu.

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-10-bin-tllik-odul-kimin

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-10-bin-tllik-odul-kimin

Bu hafta eleme gecesi için belirlenen konsept ‘Futurizm’di. Yarışmacılar konsepte uygun temalarda hazırladıkları futuristik kombinleriyle podyuma çıktı ve jurinin değerlendirmesini aldı. Konu futurizm olunca uzaylı karakterler çoğunlukta oldu. Ancak juri üyeleri artık futurizmde uzay temasının işlenmesinin demode olduğunu açıklamadan edemedi. Günümüzün futuristik anlayışının daha çok dünyanın buzullaşması, su kaynaklarının tükenmesi ya da beslenme alışkanlıklarının farklılaşması gibi konular olduğunu açıklayan juri, Ezgi Ünalın eleme anı yaşayacak iki isim içinde yer almasaydı ödülü alacağını da sözlerine ekledi. Ancak, Ezgi’nin ödül için yarışamaması dolayısıyla hazırladığı kombin juri karşısına çıkamadı.

Diğer yandan, konsepti en doğru algılayarak ve moda anlamında en doğru seçimi yaparak podyuma çıkan Gülşah Yılmaz juriden aldığı toplam 36 puanla ödülün sahibi oldu. Gülşah Yılmaz buzul çağında yaşayan bir insanı canlandırdığı kombiniyle en beğenilen yarışmacıydı. İşte Benim Stilim All Star yarışmasının bu haftaki ödül anını videomuzdan izleyebilirsiniz.