Bugün yaşanan Cuma şıklığından sonra akşam saat 21.30’da TV8’de İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım eleme gecesi izle yapılıyor ve acaba kim elendi? ayrıntıların hepsini sitemizden öğrenebilirsiniz. İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım eleme gecesi canlı izleyebilir ve kaçırdıysanız gece sonunda yayınlayacağımız videodan İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım eleme gecesi full izleyebilirsiniz.

İste-Benim-Stilim-All-Star-20-Kasim-Eleme-Gecesi

İste-Benim-Stilim-All-Star-20-Kasim-Eleme-Gecesi

Her seferinde olduğu gibi bizleri yine eğlenceli ve heyecan dolu bir gala gecesi izle bekliyor. Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve eleme gecesi günleri katılan Uğurkan Erez’le beraber en iyi olan yarışmacı seçilerek 10.000TL ödülün sahibi olacak, diğer tarafta eleme potasına kalan bir yarışmacı hem hayallerine hem de yarışmanın büyük ödülüne veda edecek. Haftanın konuğu Kamuran Akkor olurken gecenin konsepti Yeşil Çam olacak.

Cuma akşamı İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 20 Kasım saat 21.30’da TV8 ekranlarında başlayacak. Sunucu Öykü Serter’in sunumu ve Yeşil Çam’ın ünlü isimlerinden olan Kamuran Akkor unutulmayan şarkıları ile geceye büyük keyif katacak. En önemli an ise eleme anı olacak ve acaba yarışmaya kim veda edecek? bunun cevaıbını buradan güncelleyerek paylaşacağız, sitemiz istebenimstilimallstar.com’u takipte kalarak gelişmelerden ve tüm detaylardan haberdar olunuz.

Facebook sayfamız: facebook.com/istebenimstilimallstar2015

Facebook grup sayfamız: facebook.com/groups/371227676420995/ beğenerek ve katılarak bizleri  yakından takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

Ayşenur Balcı
Gülşah Yılmaz
Çiğdem Çelik
Emel Özkızıltaş
Özden Cerrahoğlu
Ayşegül Doğan
Nihal Candan
Aycan Nurcan Şencan
Ezgi Ünal
Sinem Umaş
Gülay Hançer

Bu hafta eleme potasına giren yarışmacılar: Sinem Umaş, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Emel Özkızıltaş ve ….

 

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi 20 Kasım elenen yarışmacı: ….. güncellenecek.

10.000 TL çek ödülünü Ezgi Ünal aldı.

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle 20 Kasım Tek Parça Youtube