İşte Benim Stilim All Star 20 Ekim İzle 44. Bölüm

Bugün yeni bir haftaya giren İşte Benim Stilim All Star 20 ekim izle 44. bölüm yayınıyla haftanın ikinci gününde ekranlara geldi. Ayrıntılar haberimiz ve videomuzda…

iste-benim-stilim-all-star-20-ekim-izle-44-bolum

iste-benim-stilim-all-star-20-ekim-izle-44-bolum

İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim eleme gecesi izle 42. bölüm olarak yayınlanan son eleme gecesinde Nazlı Hamarat‘ın elenmesiyle geriye kalan 11 yarışmacı yeni bir haftada stil ve dolayısıyla da puan yarışına devam ediyor. Sözü edilen 11 yarışmacıya yeni katılan isim ise Zeynep Öztürk oldu. Yapılan konsept ve kombinlere göre hazırladıkları kıyafetlerle podyuma çıkıp juri yorumlarına göre aldıkları puanlara göre eleme potasına girmemek için mücadele eden yarışmacıların yaşadıkları rekabet ve mücadele aralarındaki tartışmalı ortamı da oldukça ilerletti. Bu stresli ortamda hangi yarışmacılar jurinin katı kurallarına cevap verip stilini tüm Türkiye’ye kanıtlamayı başaracak büyük merak konusu.

Bu bölümde yaşananları özetlemek gerekirse Ayşenur ile Nihal arasında yaşanan tartışmaya Çiğdem’in de katılmasıyla olaylar iyice büyüdü. Bunun dışında başka yarışmacılar arasında da ufak büyük bazı tartışmalar yaşanması üzerine juri üyelerinden de birçok tepkiler geldi. Tartışmalar dışında moda ve stil konusunda İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarını değerlendiren jurinin verdiği puanlara göre en düşük puanı alarak ismini eleme potasına yazdıran isim … oldu. İşte Benim Stilim All Star bölümlerini izlemek ve gelişmeleri takip etmek için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Yorumlarınızla diğer fanlarla dinamik bir platformda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Güncel Eleme Potası: Sara Koçoğlu (43. bölüm 19 ekim), …. (44. bölüm 20 ekim)