İşte Benim Stilim All Star 2 Kasım İzle 55. Bölüm

Kıyasıya mücadelenin ve zorlu bir eleme gecesinin ardından İşte Benim Stilim All Star 2 kasım izle 55. bölüm ile heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Zeynep Öztürk‘ün elenmesinin ardından yarışmada İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından 10 isim kaldı. Artık zaten en iyiler olan bu isimlerin içinden seçim yapmak çok zor olacak. Juri iyinin kötüsünü seçerken çok zorlanacak bakalım 10. haftada ne gibi gelişmeler yaşanacak.

iste-benim-stilim-all-star-2-kasim-55-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-2-kasim-55-bolum-izle

İşte Benim Stilim All Star haftanın ilk bölümüyle ekranlara gelerek yapılan performanslar da haftanın podyumunun açılışını yapıyor. Stiller konusunda karar vermenin oldukça zorlaştığı şu günlerde yarışmacılar puan toplamak ve az puan alarak eleme potasına kalmamak için tabiri caizse dişini tırnağına takıyor. Geçtiğimiz hafta izleyenlerin de bildiği üzere yarışmanın en iyileri eleme potasına kalmıştı. Stil konularına o nedenle hiç belli olmuyor, jurinin kuralları oldukça katı ve en ufak hata dahi kabul edilmiyor. Bu nedenle yarışmacıların işi çok zor. Bakalım hangi stratejiler izleyerek stillerini bu zorlu şartlar altında kanıtlayabilecekler.

Yeni haftada seyircilerin merak ettiği bir diğer konu da elenmek istediği için juriden tepki gören Ezgi Baylar konusunda yaşanacak gelişmelerdir. Tüm gelişmeleri site ve konu altına eklediğimiz videodan takip edebilir, yeni bölümü ilk olarak canlı, daha sonra da tek parça olarak güncellediğimiz videolardan izleyebilirsiniz.