İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi İzle

Beşinci haftanın eleme gecesinde kim elenecek? Diğer yandan hangi yarışmacı 10 bin TL’yi alacak? Sitemizden İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesi izleyerek öğrenebilirsiniz. Yarışmada kalan 11 en stil isim bu gece eleme gecesinde konseptlerine uygun kombinlerle podyumda boy gösterecek.

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-eleme-gecesi-izle

Production House’un yapımcılığını yaptığı Türkiye’nin en moda stil programı bu gece 4. eleme gecesiyle saat 20.00’da TV 8 ekranlarına gelecek. Haftanın üzgün surat rozetli yarışmacıları Didem Akın, Özden Cerrahoğlu, Nihal Candan, Ezgi Ünal ve Emel Özkızıltaş oldu. Jurinin cuma şıklığındaki son değerlendirmesinde ise Didem Akın, Nihal Candan ve Emel Özkızıltaş eleme potasındaki isimler olarak eleme gecesine riskle girdi. Ardından gecede yapılan yarışmacı değerlendirmelerinde Emel ve Didem eleme anı yaşayacak isimler olarak belirlenip onlar için son şans olarak 2 saat başlayacak. Bu iki yarışmacı en tarz oldukları kombinlerini elenmemek için hazırlarken, diğer tüm yarışmacılar gecenin konseptinde en yüksek puanı almak ve sonuç olarak da 10 bin TL değerindeki ödülü almak için yarışacak.

Bu gecenin konsepti ‘Avangard’ olarak belirlenirken, yarışmanın konuğu ise şarkıların güçlü sesi Linet olacak. Linet en sevilen şarkılarını İşte Benim Stilim All Star izleyicileri ve ekibi için söyleyecek. Yarışmacılar konsept gereği farklı kostümlerle podyuma çıkarken, topladıkları puanlarla  ödül için yarışacak.

İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi Tek Parça HD izle