İşte Benim Stilim All Star 19 Eylül Eleme Gecesi İzle

TV 8’in kaliteli stil ve moda programı İşte Benim Stilim All Star kıyasıya mücadele ile gecen bir haftanın ve oldukça olaylı geçen bir cuma şıklığının ardından bu akşam 3. eleme gecesiyle ekranlara geliyor. TV 8 kanalında saat 20:00’da başlayacak olan heyecanlı gecede potadaki isimler elenmemek, diğer yarışmacılar ise 10 bin liralık ödül için mücadele verecek. Bakalım bu gecenin yani üçüncü haftanın eleneni ve 10 bin lirayı alanı kim olacak? İşte Benim Stilim All Star 19 eylül eleme gecesi izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-19-eylul-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-all-star-19-eylul-eleme-gecesi-izle

Bilindiği gibi en iyilerin yarıştığı all star bu hafta üçüncü haftasını yaşadı. Yarışmacılar hafta içinde en iyi performanslarını göstererek üzgün surat rozeti takmamak için kıyasıya mücadele etti. Yüksek puanların yanında günün en düşük puan alanları bir hafta boyunca rozetlerini aldılar. Bunun sonunda eleme potası belirlendi. 3. haftada eleme tehlikesinde olan isimler Ezgi Ünal, Nazlı Hamarat ve Tuğçe Ergişi oldu. Bu yarışmacılardan birisi bu akşam yarışmaya veda edecek. Bakalım elenen kim olacak?

Bahsettiğimiz eleme potasında olan üç yarışmacıdan ikisi yarışmacılar tarafından belirlenerek eleme heyecanı yaşayacak. Son kombinlerini hazırlayıp juriden beğeni kazanmaları için sadece 2 saatleri var. Eleme heyecanı yaşayanlar bu şekilde ciddi bir yarışa girerken yarışmacıların ismini vermeyerek kurtardıkları 3. isim de diğer yarışmacıların arasına katılarak İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi konseptinde hazırladığı kıyafetleriyle 10 bin liralık ödül için yarışmaya hak kazanacak. Haftanın konsepti olan ‘DANS’ konusunda hazırladığı kombin ile en yüksek puanı alan yarışmacı 10 bin liranın sahibi olacak. Gece bu şekilde kıyasıya rekabet ve heyecan içinde devam ederken gecenin konukları olan Tuğba Yurt ve Emre Kaya geceye renk ve eğlence katacak.

İşte Benim Stilim All Star 19 Eylül Eleme Gecesi Tek Part İzle

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle 19 Eylül

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

PART 6 (SON)

Haftanın özetini vermek gerekirse;

BİLGİLER YAYININ AKIŞINA GÖRE ANINDA GÜNCELLENECEK!

3. Haftanın üzgün surat rozetli yarışmacıları; Nazlı Hamarat, Tuğçe Ergişi, Ezgi Ünal, Ayşenur Balcı, Aycan-Nurcan Şencan

3. Haftanın eleme potasında kalan ve elenme riski olan yarışmacıları; Tuğçe Ergişi, Nazlı Hamarat, Ezgi Ünal

Eleme heyecanı yaşayacak yarışmacılar; Tuğçe Ergişi ve Nazlı Hamarat

İşte Benim All Star 19 eylül elenen yarışmacı; Tuğçe Ergişi

İşte Benim Stilim All Star 19 eylül ödülün sahibi; Emel Özkızıltaş

www.istebenimstilimfan.com