Yeni haftaya 12 yarışmacıyla başlayan İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm tek parça izle olarak sitemize eklenmiştir.

Hafta boyunca performanslarını sergileyerek juri üyelerinden yüksek puan almak için birbirleriyle çekişmeli rekabet içinde olan yarışmacılar eleme gecesinde yarışmadan ayrılmamak için stillerini ortaya koymaya devam ediyor. Juri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert yeni hafta boyunca yarışmacıların stillerini 10 üzerinden verdikleri puanlarla değerlendiriyor.

Yaptıkları değerlendirmeler sonucunda gün sonunda en düşük puanı alan yarışmacı üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giriyor. Yarışmacıların performansları, juri değerlendirmeleri, yarışmacılar arasındaki çekişme ve günün en iyisi ve kötüsünü merak ediyorsanız İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm izleyin.

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-izle

Performanslar dışında yarışmada eğlence de gün geçtikçe artıyor. Bugünkü bölümde konuk isimler olan Merve Özbey ve Ferda Anıl Yarkın‘la eğlenceli bir moda programı deneyimi yaşayabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm full izle, İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm tek parça izle, İşte Benim Stilim All Star 21 eylül izle, İşte Benim Stilim All Star 21 eylül full izle, bu stil benim 19. bölüm full izle