İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık kim elendi? sorusunun cevabı yarışmada son kez verildi. Yarı finalde yarışmaya veda eden isimler Sima ve Ezgi oldu. Bunun dışında eleme potasında elenmeden kalan Ayşenur ve Nihal ise finalistler arasına katıldı. Böylece büyük finalde büyük ödül için yarışacak İşte Benim Stilim All Star finalistleri de belirlenmiş oldu.

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-kim-elendi

Eğlenceli performansların ardından sıra eleme anına geldiğinde eleme potasındaki Nihal, Ezgi, Ayşenur ve Sima jurinin son değerlendirmesi için son kez juri karşısına çıktı. Juri finalistleri belirleyerek yorumlarını yaptı. Finalist olmaya hak kazanamayan iki isim ise otomatik olarak elenen isimler oldu. Juri üyelerinin yaptığı son değerlendirmenin ilk turunda oy birliğiyle Ayşenur’un ismi yazıldığı için Ayşenur Balcı finalist olarak arkadaşlarının arasına dönen ilk isim oldu. İkinci turda ise Nurella ve Kemal Doğulu Nihal’in, İvana ve Uğurkan Erez ise Ezgi’nin ismini verince eşitlik yaşandı. Eşitlik olması üzerine sunucu Öykü Serter juri üyelerine dönerek ortak bir karar vermeniz gerekiyor, kendi aranızda tartışın ve sonucu bizlere bildirin dedi. Bunun üzerine birbiriyle fikir alışverişinde bulunan juri arkadaşlarının arasına finalist olarak katılacak ikinci ismi Nihal Candan olarak belirledi.

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-elenen-ezgi-ve-sima

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-elenen-ezgi-ve-sima

Büyük final için son iki finalistin belirlenmesinin ardından geriye kalan iki isim de otomatik olarak elenmiş oldu. Yarışmadan son elenen Ezgi Ünal ve Sima Şerafettinova bu duruma oldukça üzüldü. Son açıklamalarını yaptıktan sonra hem yarışmaya, hem büyük ödüle hem de hayallerine veda ettiler. Elenen yarışmacıların elenme anlarını ve son açıklamalarını videodan izleyebilir, görüşlerinizi yazı altındaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık Yarı Final Eleme Anı