İşte Benim Stilim All Star 17 kasım izle 68. bölüm olarak ekranlara gelen yayında yaşananları, yarışmacıların performanslarını izlemeniz için son bölümü ekledik. Yazının devamında bulunan videodan yaşanan tüm gelişmeleri ve günün sonunda üzgün surat rozetini kimin aldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine haftanın iki gününde oluşan eleme potasını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-17-kasim-68-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-17-kasim-68-bolum-izle

İşte Benim Stilim All Star bölümlerinin sonuncusuyla ekranlara gelen yayında geriye kalan 10 yarışmacı tek tek podyuma çıkarak performanslarını sergiledi ve juriden puanlarını topladı. Ancak, bugün bu 10 yarışmacıya ek olarak bir yarışmacı daha yarışmaya katılarak podyuma çıktı. Yarışmaya yeni katılan sürpriz isim Gülay Hançer oldu. Bilindiği gibi Gülay 2. sezonun başarılı isimlerindendi. 2. sezonda bir kez elendikten sonra tekrar yarışmaya katılmış ancak kısa bir zaman sonra tekrar elenerek büyük finale gidememiştir.

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının sonunda eleme potasına giren ismi belirlemek için en düşük puanlı yarışmacılar podyuma tekrar çıkarılmış ve juri üyelerinin ortak kararına göre bu isimlerden bir tanesi seçilerek üzgün surat rozeti verilerek eleme potasına girmiştir.

İşte Benim Stilim All Star 17 Kasım 68. Bölüm İzle Youtube