İşte Benim Stilim All Star 16 kasım izle 67. bölüm şeklinde ekranlara yeni bölümüyle gelen moda ve stil programı heyecana ve mücadeleye kaldığı yerden devam ediyor. Eleme gecesinde İlbige’nin elenmesinin ardından geriye kalan 10 yarışmacı düşük puanlar alarak eleme potasına girmemek ve juriye stillerini kanıtlamak için yarışıyor. Bu mücadele nedeniyle gerilen yarışmacılar bu kez birbirleriyle gergin anlar yaşıyor. Günün sonunda yeni haftanın üzgün suratlı yarışmacıları İşte Benim Stilim All Star bölümlerinde tek tek belli oluyor. Haftanın ilk gününde neler yaşandı,kimler hangi elbiseleri giydi ve kaç puan aldı, en önemlisi de günün üzgün suratını alan kim merak ediyorsanız bu yazının altındaki videodan önce canlı, sonra da tek parça olarak izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-16-kasim-67-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-16-kasim-67-bolum-izle

Bu hafta yarışacak isimler: Ayşegül Doğan, Ayşenur Balcı, Aycan-Nurcan Şencan, Sinem Umaş, Çiğdem Çelik, Ezgi Ünal, Özden Cerrahoğlu, Emel Özkızıltaş, Nihal Candan ve Gülşah Yılmaz.

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından geriye kalan 10 isim hafta boyunca en güzel kombinleriyle sahneye çıkarak stillerini ve kombinlerini gösterecek. Bunun dışında birbirleriyle olan ilişkilerinde de elbette ki değişiklikler ve gelişmeler yaşanacak. Tüm bu gelişmeleri bizlerle birlikte yaşamak için sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Düşüncelerinizi de yorum bölümünden mutlaka bizlerle ve izleyicilerle paylaşın.

İşte Benim Stilim All Star 67. Bölüm Tek Parça İzle Youtube