İşte Benim Stilim All Star 16 Ekim Eleme Gecesi İzle 42. Bölüm

Moda ve stil anlamında otorite haline gelen İşte Benim Stilim All Star tüm heyecanı ve iddialı en iyi yarışmacılarla kıyasıya rekabet içinde devam ediyor. 7. haftasını da bugün yapılacak eleme gecesiyle geride bırakan yarışmada yarışmacılardan bir kısmı elenmeme mücadelesi verirken diğerleri de 10 bin liralık ödül için stillerini podyumda kanıtlamaya çalışacak. Kim elendi, büyük ödülü kim aldı herkes merakla beklerken biz de sitemizden İşte Benim Stilim All Star 16 ekim eleme gecesi izle 42. bölüm isimli konumuzdan eleme gecesini sıcağı sıcağına sizlere sunuyor olacağız.

iste-benim-stilim-all-star-16-ekim-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-all-star-16-ekim-eleme-gecesi-izle

Neşe Karaböcek ve Cem Belevi’nin konuk olduğu ve şarkılarıyla heyecana eğlence kattığı gecede eleme potasında kalan 2 kişi dışında diğer yarışmacılar podyuma ‘80’ler 90’lar’ konseptinde hazırladıkları kombinlerle çıkarak 10 bin liralık ödül için yarışacak. Eleme gecesinin başlangıcında yarışmanın deneyimli sunucusu Öykü Serter, eleme potası dışındaki yarışmacılara dönerek eleme potasındaki 3 kişiden ilk hangi ismin gitmesini istersiniz sorusunu yöneltecek. Ardından yarışmacılar ilk turda bir kişinin gitmesini isteyerek eleme heyecanı yaşayacak ilk ismi bu şekilde belirleyecek. İkinci turda ise ikinci eleme heyecanı yaşayacak isim belirlendikten sonra ismi gitsin oylamasında söylenmeyen 3. isim ise elemeden kurtulup arkadaşlarının arasında dönerek 10 bin lira için yarışmaya hak kazanacak.

Eleme heyecanı yaşayacak iki isim dışındaki yarışmacılar kombinleriyle podyuma çıkıp, İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’dan oluşan juri üyeleri ve stil hocası Uğurkan Erez’den puanlarını alırken, eleme heyecanı yaşayacak iki isim kuliste en iyi kombinlerini hazırlamak için 2 saat uğraşacaklar. İki saatin sonunda 10 bin lira ödülü alanın belirlenmesinden sonra hazırlıklarını tamamlayan iki ismin jurinin karşısına çıkmasıyla eleme için geri sayım başlayacak. Juri üyeleri yaptıkları son kombinlere ve hafta içindeki performanslarına göre bir kişinin elenmesine karar verecek. Bakalım yedinci haftada elenen kim olacak? Tüm soruların cevabını videomuzu izleyerek alabilirsiniz.

BÖLÜM BİRAZDAN TEK PARÇA OLARAK EKLENECEKTİR:

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5