İşte Benim Stilim All Star 13 kasım kim elendi? sorusunun cevabı geçtiğimiz gece yapılan muhteşem eleme gecesinde belirlendi. Diğer yarışmacılar ise ‘çizgi film karakterleri’ konseptli kıyafetleriyle podyum performanslarına göre juriden puanlarını topladı ve en yüksek puanı alan 10 bin liralık haftanın ödülünü aldı. Bu heyecanlı geceye şarkılarıyla eşlik eden isim ise Cenk Eren’di. Kim elendi konusunda detayları haberimizde okuduktan sonra eleme gecesi bölümünü izlemek için İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım eleme gecesi izle 66. bölüm başlıklı konumuzdan tek parça olarak izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-kim-elendi

Oldukça mücadele dolu olarak gecen 11. hafta boyunca her gün bir isim üzgün surat rozeti alarak eleme potasını oluşturdu. Haftanın sonunda yapılan cuma şıklığında son ismin de eleme potasına girmesinin ardından juri üyelerinden iki ismin potadan kurtarılması istendi. 11. eleme potasında Çiğdem Çelik, İlbige Uzun, Sinem Umaş, Ayşenur Balcı ve Özden Cerrahoğlu yer alırken, cuma şıklığında juri tarafından kurtarılan isimler Çiğdem ve Ayşenur oldu. Diğer İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından üçü ise eleme gecesine riskli olarak girdi. Eleme gecesinde yarışmacılar ise Özden’i kurtarınca, İlbige ve Sinem eleme anı yaşayan isimler olarak seçilmiş oldu. Daha sonra Sinem ve İlbige elemeden kurtaracak en güzel kombinlerini yapmak için kuliste 2 saatlik zorlu bir hazırlık sürecine girdiler.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-elenen-ilbige-uzun

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-elenen-ilbige-uzun

En güzel kıyafetleriyle bir kez daha podyuma çıkan yarışmacıların kombinlerini yorumlayan juri üyeleri kararlarını açıkladılar ve 11. haftada yarışmaya ve hayallerine veda eden isim İlbige Uzun oldu. Bir kez daha gelenek bozulmadı ve yarışmaya sonradan katılan bir yarışmacı daha ilk haftada elendi. Bakalım bu geleneksel hale gelen durumu Sinem bozabilecek mi? izleyiciler tarafından çok merak ediliyor.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım 66. Bölüm Elenen İlbige Uzun