İşte Benim Stilim All Star 13 kasım izle 65. bölüm şeklinde 11. haftanın son bölümü olarak cuma şıklığı olarak TV8 ekranlarına geliyor. Bu bölümde üzgün surat rozeti alan tüm isimler belli olduğu gibi jurinin 2 ismi kurtarmasının ardından akşam yapılacak olan eleme gecesine riskli olarak gidecek 3 ismin yer aldığı eleme potası da belirlenmiş olacak. Son olarak belirlenen 3 isimden ise akşam yapılacak olan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde seçilecek iki isim eleme anı yaşayacak. Bakalım bu zorlu yarışta bugün neler yaşanacak? merak ediyorsanız bu yazı altından canlı izle ve daha sonra da tek parça videolardan izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-65-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-65-bolum-izle

11. haftanın eleme potası: Çiğdem Çelik, İlbige Uzun, Sinem Umaş, Özden Cerrahoğlu ve bugünün üzgün suratı (güncellenecek)

Bakalım bu eleme potasında yer alan isimlerden hangilerini eleme gecesi riskinden juri üyeleri sayesinde kurtarılacak. Ayrıca, eleme potasında kalacak olan 3 isim hangileri olacak. İzleyicinin çok fazla merak ettiği bir konu da yarışmaya yeni katılan İlbige ve Sinem program fenomeni haline gelen ilk haftalardan elenme sorunundan kurtulabilecek mi?

İşte Benim Stilim All Star  65. Bölüm 13 Kasım Tek Parça Youtube