İşte Benim Stilim All Star 13. Bölüm 14 Eylül İzle

Başladığı günden itibaren iki haftayı geride bırakarak 3. haftasına giren İşte Benim Stilim All Star‘da rekabet devam ediyor. İlk olarak elenen Maria Surina‘nın ardından cumartesi gecesi Gizem Güler‘in de yarışmaya veda etmesiyle 3. haftada performansını gösterecek olan yarışmacı sayısı 13’e düştü. Tüm sezonların en iyi yarışmacılarından oluşan yarışmada üçüncü haftanın ilk gününde neler yaşandı ve ilk üzgün surat rozeti kime gitti merak ediyorsanız İşte Benim Stilim All Star 13. bölüm 14 eylül izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-13-bolum-14-eylul-izle

iste-benim-stilim-all-star-13-bolum-14-eylul-izle

Yarışmanın bugünkü bölümünde tüm İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları tek tek podyumda stillerini gösterip juriden puanlarını aldıktan sonra sıra bugünün üzgün suratını belirlemeye geldi. Nazlı Hamarat en düşük puanıyla ilk aday olurken, ikinci en düşük aynı puana sahip Nihal Candan, Çiğdem Çelik, Özden Cerrahoğlu ve Tuğçe Ergişi arasından juri kararıyla ikinci ve üçüncü aday Tuğçe ve Çiğdem olarak belirlendi.

Bugünkü üzgün surat alma adayı olan Tuğçe, Çiğdem ve Nazlı Hamarat tekrar jurinin karşısına çıktı. Juri üyeleri ilk turda Tuğçe’yi kurtarırken, ikinci turda ise Çiğdem’i kurtarmayı tercih etti. Bunun üzerine 13. bölümün yani üçüncü haftanın ilk üzgün surat rozeti Nazlı Hamarat’ın oldu.

İşte Benim Stilim All Star 13. Bölüm İzle