İşte Benim Stilim All Star 12 Eylül Kim Elendi? Eleme Anı

Moda ve stil konusunda oldukça iddialı bir şekilde ilerleyen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 12 Eylül eleme gecesinde dün gece bir isim daha yarışmaya veda etti. İşte Benim Stilim All Star 12 Eylül kim elendi? eleme anı ayrıntılarıyla videomuzda.


Yarışmanın ikinci haftasında eleme potasında kalarak eleme gecesine riskli şekilde başlayan isimler Tuğçe Ergişi, Gizem Güler ve Nihal Candan olmuştu. Gecenin başlangıcında eleme heyecanını yaşayacak olan iki kişiyi yarışmacılar Gizem ve Tuğçe şeklinde belirledi. En güzel kombinlerini yapmak için 2 saatlik sürede hazırlanan Tuğçe ve Gizem juri karşısına çıktıklarında bekledikleri sonucu alamadı ve juri üyeleri her iki yarışmacıyı da sert bir şekilde yaptıkları kombinlerden dolayı eleştirdi.

İste-Benim-Stilim-All-Star-12-Eylul-Kim-Elendi-Eleme-Ani

İste-Benim-Stilim-All-Star-12-Eylul-Kim-Elendi-Eleme-Ani


Jurinin yaptığı değerlendirmenin ardından elenen ismin Gizem Güler olmasına oy birliğiyle karar verildi. İşte Benim Stilim All Star yarışmasına iddialı bir şekilde başlayarak birinci sezonda aldığı ‘Rüküş Gizem’ ismini stil Gizem şeklinde değiştirmeye çalışan yarışmacı bu isteğini yine gerçekleştiremeden yarışmadan elenmek zorunda kaldı.