En gözde moda yarışması olan ve geniş bir izleyici kitlesine hitap eden İşte Benim Stilim All Star yeni bölüm izle bugün TV8 15:30’da devam ediyor. Birbirinden güzel kızların kıyasıya mücadele verdiği yarışmada büyük ödülü almak hiç kolay değil. İşte Benim Stilim All Star 12 ekim full izle sitemizden yayınlanacak ve İşte Benim Stilim All Star 37. bölüm izle olarak bu sayfa altından ulaşabileceksiniz.

Yeni haftanın ilk gününde jüriden en yüksek puanı ve en düşük puanı yani üzgün surat rozetini alan kim olacak? İşte Benim Stilim All Star 12 ekim 37. bölüm eleme potasına kim girdi bunu videomuzdan izleyebileceksiniz. Yarışmaya son veda eden isim bildiğiniz üzere son eleme gecesinde Melek Balkan olmuştu. Bu hafta kimin gideceği şimdiden merak konusu oldu. Eğer bir tahmininiz varsa bizlerle yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

BUGÜN BÖLÜM YAYINLANMADI YARIN TV8’de YAYINLANACAK!

İşte Benim Stilim All Star 12 Ekim Youtube Tek Parça İzle Seyret

İşte Benim Stilim All Star hd seyret, İşte Benim Stilim All Star 12 ekim full seyret, İşte Benim Stilim All Star 12 ekim tek parça izle, Bu Stil Benim All Star 12 ekim 37. bölüm izle.