İşte Benim Stilim All Star 10. Bölüm Hd İzle

Ekranların moda ve stil konusunda uzman isimleri olan Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun juri üyeliği yaptığı İşte Benim Stilim All Star ikinci haftada üç sezonun en iyilerinden oluşan yarışmacılarıyla devam ediyor. Yarışmacılar podyumda gösterdikleri performansa göre jüriden aldıkları puanlarla değerlendiriliyor.

İste-Benim-Stilim-All-Star-10.-Bolum-hd-izle

İste-Benim-Stilim-All-Star-10.-Bolum-hd-izle

Her gün jüriden en düşük puanı alan yarışmacı üzgün surat rozeti takıyor. Hafta içinde bu rozeti alan beş kişi eleme potasına giriyor. Daha sonra juri üyeleri bu 5 isimden ikisini kurtarıyor ve geriye kalan 3 kişi bu stil benim eleme gecesinde elenme heyecanı yaşamak üzere podyumdaki yerlerini aldıktan sonra diğer yarışmacılara kim gitsin sorusu yöneltiliyor. Yarışmacılar gitsin dediği 2 isim eleme heyecanı için eleme potasında kalırken gitsin oyu almayan 3. isim ise diğer yarışmacılarla birlikte haftalık 10 bin liralık ödül için yarışmak için yerine arkadaşlarının yanına dönüyor.

Anlattığımız şekilde yeni sezonda farklı bir formatta başlayan İşte Benim Stilim All Star bugün 10. bölüm full izle olarak ekranlarda olacak. Kaçıranlar ve merak edenler sitemizden izleyebilir. İşte Benim Stilim All Star 10. Bölüm hd izle olarak sitemize eklenmiştir. İyi seyirler…

İşte Benim Stilim All Star 10. Bölüm Full HD Tek Parça izle