İşte Benim Stilim All Star 1. Bölüm izle 31 Ağustos

Büyük final gecesinden sonra süpriz bir açıklama yapılarak İşte Benim Stilim All Star yarışmasının başlayacağı haberini aldıktan sonra izleyiciler tarafından programın başlanma tarihi için geri sayım başlamıştı. Ve büyük an geldi çattı, İşte Benim Stilim All Star ne zaman başlıyor?, İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kimler?, İşte Benim Stilim All Star 1. bölüm izle gibi soruların cevaplarını merak edenler için İşte Benim Stilim All Star 31 Ağustos pazartesi günü Tv8’de başlıyor.

iste-Benim-Stilim-All-Star-1.-Bolum-izle-31-Agustos

iste-Benim-Stilim-All-Star-1.-Bolum-izle-31-Agustos

Öykü Serter sunuculuk yapmaya devam ederken Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez juri koltuğunda oturmaya devam edecek. Final gecesinden sonra yaklaşık 3aylık bir sezon arası veren yarışma programı İşte Benim Stilim şimdiye kadar izleyici tarafından en çok beğenilen isimler arasından seçilmiş yarışmacılarıyla İşte Benim Stilim All Star olarak hayranlarıyla buluşuyor.

iste-benim-stilim-all-star-1.-bolum-izle-31-agustos

iste-benim-stilim-all-star-1.-bolum-izle-31-agustos

İşte Benim Stilim All Star 1. bölüm izle, İşte Benim All Star full izle, İşte Benim Stilim All Star 31 Ağustos izle, İşte Benim Stilim All Star 31 Ağustos full izle videolarını sitemizde bulabilirsiniz. Yarışmaya kimler katılacak?, İlk bölümde neler yaşanacak?, sizler gibi bizde merak ediyoruz yayın günü bizde burdan sizlere aktaracağız.

TEK PART