İşte Benim Stilim 6. Sezon Kadrosu! Jüri Üyeleri ve Yarışmacılar

Acun Medya All Star’ın bitmesinin ardından gündüz kuşağında düşen reytinglere Survivor modeliyle çare bulmuş ve İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler ile yeni sezonda bomba gibi giriş yapmıştı. Yeni jüri üyeleri ve medya dünyasının ünlü isimlerinden oluşan kadrodan beklentiler çok yüksek olmasına rağmen halk ünlüleri ve jüri koltuğunda Nurella yerine Neslihan yargıcının oturmasını benimsemedi. Bunun üzerine yapım şirketi ani bitirme kararı aldı ve yarışmacılar bir hafta içinde hergün elenerek 5 finalist belirlendi. Son Cuma şıklığının ardından gecesinde yapılan büyük finalde kazanan belirlendi ve yarışma Gizem Özdilli’nin birinci seçilip ödülü almasıyla son buldu. Ancak final gecesinde bir de sürpriz açıklandı, o da İşte Benim Stilim 6. sezonun pazartesi günü birbirinden ilginç yarışmacıları ve Nur Yerlitaş’ın da aralarında bulunduğu jüri üyeleriyle başlayacağıydı.

iste-benim-stilim-6-sezon-yarismacilari

iste-benim-stilim-6-sezon-yarismacilari

Beklenen an geldi çattı. İşte Benim Stilim 6. Sezon 8 Şubat pazartesi 1. bölüm ile ekranlara geldi. İlk bölümde yarışmacılar izleyiciye tanıtılarak İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacıları kim sorusunun cevabı verilecek. Bizde sizler için yeni kadroyu açıklıyoruz.

iste-benim-stilim-6-sezon-juri-uyeleri

iste-benim-stilim-6-sezon-juri-uyeleri

İşte Benim Stilim 6. sezon jüri üyeleri: Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Hakan Akkaya

İşte Benim Stilim 6. sezon yarışmacıları: Dicle Turgal, Bahar Candan, Esin Cepni, Dilara Rabia Yaşar, Meral Avcı, Melike Çamlıoğlu, Selay Topçuoğlu, Özge Sarı, Yağmur Taktaş, Tuğba İldiz, Zeynep Vuran, Yeşim Aydın.