İşte Benim Stilim 6. Sezon 9. bölüm izle 17 Şubat yayını tüm gelişmeleriyle birlikte sitemize eklenmiştir. Bu oldukça olaylı ve stil dolu programda kimin hangi kombiniyle kaç puan aldığını, bölümün sonundaki puan tablosunu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında yarışmacılar arasında anlaşmazlıklar ve gelecek İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümlerini etkileyecek önemli olayları da izleyebilirsiniz.

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-9-bolum-17-subat

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-9-bolum-17-subat

Bahar ve Yağmur arasındaki tartışma büyürken bu anlaşmazlığa Meral’in neden olduğu iddiaları da ortaya başka yarışmacılar tarafından ortaya atılıyor.Özellikle bu bölüme Zeynep’in babasıyla olan hikâyesini anlatırken yaşadığı duygusal anlar damgasını vuruyor.

iste-benim-stilim-6-sezon-17-subat-9-bolum-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-17-subat-9-bolum-puan-tablosu

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından günün puan tablosuna göre 17 Şubatın en şık yarışmacısı aldığı 27 puanla Yağmur ve Yeşim olmuştur. Genel puan tablosunda sonda yer alan Yağmur bu puanla yükselme imkânı da yakalamıştır. Diğer yandan, günün en rüküşü aldığı 16 puanla Tuğba ve Meral olmuştur. Günün puanlarının katıldığı haftanın genel puan tablosunda 67 puanla birinci sıraya yükselen Esin dengeleri değiştirmiştir.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 9. Bölüm izle Youtube