İşte Benim Stilim 6. Sezon 7. bölüm izle 15 Şubat isimli yayında yarışmacılar ilk haftanın şaşkınlığının ardından daha tecrübeli olarak ikinci haftalarına başlıyorlar. Ancak, ikinci haftanın ilk gününde de bir önceki haftadan kalan gerginlik ve mevzular devam etti.

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-7-Bolum-izle-15-Subat

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-7-Bolum-izle-15-Subat

Meral ile Bahar gerilimi devam ederken, Nurella yine Bahar’ı sert dille eleştirmek zorunda kaldı. Hakan Akkaya hangi yarışmayı yetersiz bularak bu hafta elenirsin dedi? Tüm detayları İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümleri kısmına eklediğimiz yazımızdaki tek parça videodan öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-15-subat-7-bolum-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-15-subat-7-bolum-puan-tablosu

Stil ve rekabet dolu bir günün ardından sıra ikinci haftanın ilk gününde puan tablosunu açıklamaya geldiğinde Öykü en rüküş, en şık yarışmayı yedinci kez açıklamış oldu. Pazartesi puan tablosunda en yüksek puanı alarak 25 puanla hem birinci hem de günün en şıkı Meral Avcı olurken, en rüküş yarışmacı ise 13 puan ile Bahar Candan oldu. Genel puan tablosunda kim birinci sıraya yerleşecek, en sondaki yarışmacılar kurtulabilecek mi? izleyip göreceğiz.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 7. Bölüm izle Tek Parça Youtube