İşte Benim Stilim 6. Sezon 5. bölüm izle 12 Şubat Cuma şıklığı yayınında yarışmacılar ilk kez abiye kategorisinde yarıştı. Bu yarışın sonunda günün en şık ve en rüküş yarışmacıları belirlenirken, toplam puanların yer aldığı puan tablosunda zirveye yerleşen isim ise haftanın ödülü olan 5 bin TL’nin sahibi oldu. İşte Benim Stilim 6. Sezon ilk Cuma şıklığı bölümü ve tüm detaylar videomuzda. İyi seyirler…

iste-benim-stilim-6-sezon-ilk-hafta-puan-tablosu-12-subat

iste-benim-stilim-6-sezon-ilk-hafta-puan-tablosu-12-subat

Cuma şıklığı gününde yarışmacılar uslanmadı ve tartışmaların ardı arkası kesilmedi. Özellikle Meral ile diğer kızlar arasında yaşanan gerginlik daha da tırmandı, olaylar ise bir hayli büyüdü. Ayrıca hafta başından beri süren Yeşim Bahar tartışması da devam etti. Tartışma sonucunda Bahar ağlayınca gerginliğe Nurella müdahale edemeden yapamadı, Hakan Akkaya da Bahar’ı uyarmak zorunda kaldı.

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-odulu-alan-yesim

iste-benim-stilim-6-sezon-12-subat-odulu-alan-yesim

Günün sonunda 25 puan alan Yeşim günün en şık yarışmacısı olurken, Bahar 16 puan alarak en rüküş olarak günü tamamladı. Genel haftalık puan tablosunda ise 111 puanla Yeşim ilk sırada yer alırken, 99’ar puanla Bahar ve Yağmur ikinciliği paylaştı. Daha sonra Yeşim, Bahar ve Yağmur jürinin ödülü alanı belirlemesi için son kez karşısına çıktı. Jüri kararına göre Yeşim 5 bin TL’lik çekin sahibi oldu.
İşte Benim Stilim 6. Sezon 12 Şubat Cuma Şıklığı izle 5. Bölüm