İşte Benim Stilim 6. Sezon 3. bölüm izle 10 Şubat tarihinde ekranlara gelen bölümde yine tansiyon üst seviyelerdeydi. Stil ve puan yarışı dışında hem İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacıları kendi aralarında hem de jüriyle tartışmalar yaşadı. Günün sonunda en şık ve en rüküş yarışmacının seçildiği aynı zamanda ilk haftanın puan tablosunun gün ve gün takip edildiği üçüncü günde neler yaşandı videomuzdan izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-3-bolum-10-subat-izle

iste-benim-stilim-6-sezon-3-bolum-10-subat-izle

İşte Benim Stilim 6. Sezon hız kesmeden yeni yarışmacıları ve yeni jüri kadrosuyla devam ediyor. Yarışmacılar sezona oldukça iddialı giriş yapınca tabi ki tansiyon da hiç durulmuyor. Bu bölümde jüri üyeleri yarışmacılara fazlaca mücadele ediyor. Hakan Akkaya Yağmur’u şımarık kız modundan çık diyerek eleştirirken, Selay’ı ise kendine gel diyerek uyardı. Bunun dışında Nur Yerlitaş da Bahar’ı burası çocuk yuvası değil şeklinde sert bir dille eleştirdi.

iste-benim-stilim-6-sezon-10-subat-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-10-subat-puan-tablosu

Stil anlamında güne damgasını vuran konu ise Meral’in kot ve tişört giyip podyuma özensiz çıkması nedeniyle çok sert eleştirilmesi oldu. Tüm detaylar için aşağıdaki videoyu izleyebilir. Yeni bölümleri İşte Benim Stilim 6. Sezon bölümleri kısmından takip edebilirsiniz.İşte Benim Stilim 6. Sezon 3. Bölüm Full izle Youtube