İşte Benim Stilim 6. sezon 2. bölüm izle 9 Şubat isimli ikinci gününde yine oldukça olaylı ve bir o kadar da stil dolu bir gün yaşandı. Yarışmacılar bir yandan tartışmalara tam gaz devam ederken bir yandan da jüriye stillerini kanıtlamaya ve puanları toplamayı sürdürüyor. Günün sonunda açıklanan puan tablosu da onlara yön veriyor. Eklediğimiz 2. bölüm videosundan tüm yaşananları öğrenebilir, yeni bölümler için İşte Benim Stilim 6. sezon bölümleri kategorimizi takip edebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-izle

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-izle

Yarışmacılar bu sezon oldukça iddialı. Bu nedenle ilk günden rekabetin dozu yüksek olunca tartışmalar da başladı. Bazı yarışmacılar birbirlerinin kıyafetlerini basit bulurken, bazıları da toptan yarışmacıların tarzını eleştirmekten kendini alamadı. Jüri üyeleri de yarışmacıların bu hızlı sezona girişine anlam veremedi. Bu bölümde Nur Yerlitaş Bahar’ı sert dille uyardı.

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-2-bolum-9-subat-guncel-puan-tablosu




Günün sonunda 2. Bölümde alınan puanların açıklanmasının ardından günün en yüksek puan alanı ve en düşük puanı açıklanarak en şık en rüküş kim belirlendi. Ayrıca genel puan tablosunda Bahar Candan 44 puanla birinci sıraya yerleşti. Detaylara videodan ulaşabilirsiniz, düşüncelerinizi yorum kısmından yazmayı unutmayın.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 2. Bölüm izle 9 Şubat Youtube