İşte Benim Stilim 6. Sezon 11. bölüm izle 19 Şubat Cuma şıklığı yayını sitemize eklenmiştir, yarışmacıları abiye kategorisindeki kıyafetleriyle izleyebilirsiniz. Sezonun ikinci Cuma şıklığında yine hem heyecan hem de rekabet doruktaydı. Eleme gecesinden bir gün önce bugün haftanın 5 bin TL ödülünü de alan belirlendi. Bu ismi açıklamadan önce yaşananlara göz atalım.

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-11-bolum-19-subat

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-11-bolum-19-subat

11. bölüme damgasını vuran olay Bahar ve Yağmur’un barışması, ardından birlikte düet yapması ve kısa bir süre sonra tekrar kavga etmesi oldu. Bu durum hem yarışmacı hem de jüri üyelerini oldukça şaşırttı. Günün sonunda alınan puanlara göre 25 puanla Bahar en şık yarışmacı olurken, abiyede en kötü performans göstererek rüküş olan kişi ise 15 puanla Meral, Zeynep ve Dilara’ydı.

iste-benim-stilim-6-sezon-19-subat-11-bolum-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-19-subat-11-bolum-puan-tablosu

Günün sonunda genel puan tablosunda 105 puanla ilk sırayı Bahar ve Yeşim paylaşırken, onları 104 puanla Esin izledi. Bu en yüksek puanlı 3 kişiden ödülü alacağın belirlenmesi için jüri kararlarını açıkladı. Sonuç olarak 5 bin TL değerindeki ödülü alan yarışmacı Bahar Candan oldu.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 11. Bölüm izle Youtube