İşte Benim Stilim 6. Sezon 10. bölüm izle 18 Şubat tarihli ikinci haftanın dördüncü günkü yayını sitemize eklenmiştir. Gelişmeleri ve stil yarışında yarışmacıların son durumlarını öğrenebilirsiniz. Yaşananlarla ilgili yorumlarınızı bizlere yorum kısmından iletmeyi ihmal etmeyin.

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-10-bolum-18-subat-izle

Iste-Benim-Stilim-6-Sezon-10-bolum-18-subat-izle

Haftanın dördüncü gününde puan tablosu neredeyse son şeklini alırken yarışmacıları da bir stres kapladı. Her ne kadar Meral Bahar kavgası tüm hızıyla devam etse de asıl güne damgasını vuran olaylar yarışmacıların ve jüri üyelerinin adayların stilleriyle yaptığı eleştiriler oldu. Özellikle İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacıları Esin’in poşetten tasarladığı elbisesini beğenmeyerek eleştirirken, jüri üyeleri ise Özge’nin tarzı olmadığını söyledi.

iste-benim-stilim-6-sezon-18-subat-10-bolum-puan-tablosu

iste-benim-stilim-6-sezon-18-subat-10-bolum-puan-tablosu

Stil yarışının ardından programın sonunda günün şıkı ve rüküşü aynı zamanda da genel puan tablosundaki son durum açıklandı. Buna göre günün en şık yarışmacısı 25 puanla Meral oldu. En düşük puan olan 15 puanla ise en rüküş Dilara seçildi. Toplam 88 puanla Esin genel puan tablosundaki ilk sıradaki yerini korudu.

İşte Benim Stilim 10. Bölüm izle Youtube