İşte Benim Stilim 6. Sezon 1. Bölüm izle 8 Şubat olarak ekranlara gelen ilk bölümde yarışmacıların tanıtımının ardından kızlar ilk podyum deneyimini yaşadı. Tek tek kendi belirledikleri konsepte uygun olarak yaptıkları kombinlerini jüriye sundu ve puanları aldı. İlk bölümde yaşanan tüm gelişmeleri videodan izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-izle-1-bolum

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-izle-1-bolum

Yeni sezonla birlikte yarışmanın kuralları da bir hayli değişti. Yeni kurallara göre İşte Benim Stilim 6. Sezon yarışmacıları rozet almıyor. Bu nedenle elenecek ismin belirlenmesinde hafta boyunca alınan toplamının yer aldığı ve bir sıralamanın yapıldığı puan tablosu etkili oluyor. Haftanın son günü yani Cuma şıklığında puan tablosunda en yüksek puanı alarak birinci sırada yer alan yarışmacı haftanın ödülü olan 10 bin TL’nin sahibi oluyor.

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-pazartesi-puan-durumu

iste-benim-stilim-6-sezon-8-subat-pazartesi-puan-durumu

Yarışmanın ilk gününde puan tablosuna bakıldığında 23 puanla Yağmur birinci sırayı alırken, Meral 14 puan alarak son sırada yer aldı. Bakalım hafta sonuna kadar dengeler nasıl değişecek. Bunun dışında ilk günden yarışmacılar arasında ne gibi gerginlik yaşandı. Hepsini full izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim 6. Sezon 8 Şubat 1. Bölüm izle Youtube