İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Esra Balamir

TV8 ekranlarında yeni sezon bölümleriyle devam eden yarışma İşte Benim Stilim bu kez de İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler formatıyla farklı bir şekilde izleyicinin karşısında. Juri koltuğunda Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı, Uğurkan Erez ve İvana Sert’in, yarışmacı koltuğunda ise Türkiye’de çeşitli alanlarda ünlü isimlerin oturduğu yarışmada İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları kimdir? Sizlere yakından tanıtmaya ve stilleri konusunda da ilk bilgileri oluşturmaya devam ediyoruz. Bugün hakkında bilgi vereceğimiz isim Esra Balamir olacak. Televizyon dünyasının tanınan isimlerinden olan Esra Balamir kimdir? Biyografisi, nereli, mesleği gibi tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-esra-balamir

iste-benim-stilim-2016-unluler-esra-balamir

Esra Balamir 1978 yılında Adana’da doğmuş ve büyümüştür. 37 yaşındaki Esra, TV sunuculuğu, modellik ve şarkıcılık yapmaktadır. Televizyon dünyasına ilk olarak DJ’lik mesleği ile giriş yapan güzel yarışmacı uzun yıllar boyunca müzik kanalı Kral TV’de DJ olarak çalışmıştır. DJ’liğin ardından ilk TV programını Show TV’de sunduktan sonra asıl şöhreti yakalamasına sebep olan Sabah Şekerleri programını ATV’de sunmuştur. Dizi sektöründe oyunculuğa başlaması da bu döneme rastlamaktadır. İlk rol aldığı dizide Kanal D’de Şafak Sezer’le oynamıştır. Bu dizinin ardından Böylemi Olacak, Kabare Kabare ve Reyting Hamdi isimli dizilerde oyunculuk yapmıştır. Güzel yarışmacı birçok magazin programı dışında Kanal D’de bir müzik programında sunuculuk da yapmıştır. Her ne kadar TV dünyasında farklı farklı mesleklerle adından söz ettirse de Esra’nın asla vazgeçemediği konu müzikti. Müzikle daima ilgilenen Balamir, 5 adet albüme de imzasını atmayı başardı.
Sunuculuk, oyunculuk, modellik, şarkıcılık ve DJ’liğin dışında fotomodellik de yapan güzel yarışmacının en son görev aldığı program ise Beyaz TV’de yayınlanan Yakın Plan isimli yayındır. 2016 yılında Esra Balamir İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler programına katılmış ve stilini tüm Türkiye’ye kanıtlamak için yarışmaya devam etmektedir. Bakalım Esra yarışmada başarılı olarak büyük finale kadar yarışmada kalabilecek ve büyük ödülü kazanabilecek mi? Hep birlikte izleyip Esra’nın stilini öğreneceğiz.

Esra Balamir Albümleri:

2005- Bal Gibi

2007- Masalcı

2010- Rüyalar Gördüm

Esra Balamir Sosyal Medya Hesapları:

Twitter: twitter.com/esrabalamirr

İnstagram: instagram.com/esrabalamir/

Esra Balamir Resimleri: