İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Elif Ece Uzun

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları ve onlar hakkındaki bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Mesleği, kişisel bilgileri ve stili hakkında bilgi vereceğimiz bir diğer isim Elif Ece Uzun. Yazımızdan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Elif Ece Uzun kimdir? tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yani yarışmanın yeni sezon yarışmacısı Elif Ece Uzun 1984 Adapazarı doğumlu, 31 yaşındadır. Aslen Karadenizli olan ve Adapazarı’nda doğup büyüyen yarışmacın babası Rize, annesi ise Artvinlidir. Şu anda model olarak meslek hayatına devam eden Elif, ilk öğrenimini (ilk okul ve ortaokul) Adapazarı ve bir kısmını da İzmit’te tamamlamıştır. İlk öğreniminin ardından ailesinin Antalya’ya yerleşmesi nedeniyle liseye Antalya’da Turizm Otelcilik Lisesi’nde devam etmiş ve daha liseye devam ederken yerel televizyonlarda program yaparak meslek hayatına atılmıştır. Güzel yarışmacının modellik mesleğiyle tanışması da lise yıllarında Best Model yarışmasına katılmasıyla hobi olarak başlamış, lise öğrenimini tamamladıktan sonra ise mesleğini profesyonel olarak sürdürmüştür.

iste-benim-stilim-2016-unluler-elif-ece-uzun

iste-benim-stilim-2016-unluler-elif-ece-uzun

Elif Ece Uzun modellik mesleğini sürdürürken bir yandan da eğitimine devam etti. 2003 yılında İletişim Sanatları Akademisi’nde bir yıl süren ünlü hocalardan aldığı eğitimin ardından bu kez de sunucu olarak TV dünyasında yer aldı ve asıl ününü de bu sırada kazandı. Sunuculuğun ardından oyuncu olma konusunda çok istekli olan Elif, Plato isimli Sinan Çetin’in kurduğu ve hocalık yaptığı oyunculuk okulunda eğitim aldı. Mesleki eğitim anlamında dur durak bilmeyen ünlü isim, Vahide Gördüm’ün tiyatro okulunda 1 yıl tiyatro eğitimi de aldı. Bu şekilde meslek hayatı şekillenen Elif Ece Uzun şu anda da oyunculuk, modellik, mankenlik ve oyunculuk yapmaktadır. Yarışmacının kişisel özelliklerine değinmek gerektiğinde hayvanlara çok düşkün olması, seyahat etmeyi tutku derecesinde sevdiği, kitapların en iyi arkadaşı olduğu ve at binmeyi, dalmayı sevdiği söylenebilmektedir. Hatta yarışmacı son seyahatinde uzun bir gezi yapmış ve dünyanın üçte ikisini gezmiştir.

Yarışmacının Sunduğu Programlar

Kanal 1- Şaka ve eğlence programı (Necmi Yapıcı ile sundu)

Çarkıfelek yarışmasında tableron sunuculuğu

ATV- Klip TV programı (2010)

Yarışmacının Oyunculuk Kariyeri

Eti Tutku reklâmları (4 yıl boyunca)

Kanal D- Aşk Her Yaşta

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Elif Ece Uzun Resimleri: