İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Eleme Gecesi izle 8 Ocak 6. Bölüm

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi toplayan, reytingleri alt üst eden, televizyonların en uzun soluklu moda yarışması İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler’in nefes kesecek final gecesi bu akşam 22.15’de TV 8 ekranlarında olacak. Nefes kesecek gecede birinci kim olacak? Haftanın ödülünü kim alacak? Vee en önemlisi de kim elenecek? Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Bölümü tek parça olarak full izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-eleme-gecesi-8-ocak-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-eleme-gecesi-8-ocak-izle

Yarışmanın 5. sezonunda İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarının ilk eleme gecesi yaşayacağı ve ilk elenenin belli olacağı geceye konuklar Serdar Ortaç ve Hande Yener şarkılarıyla geceye renk katacak. Bunun dışında konuk juri üyeliği de yapacak olan ünlü şarkıcılar oylamaya da katılarak elenenin de otomatik olarak kaderini belirleyecek. Bakalım İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler elenen kim olacak? Hep birlikte izleyip görelim.

Gecenin başında eleme potasındaki yarışmacılardan biri yarışmacılar tarafından kurtarılarak diğer yarışmacıların yanına döndü. Geriye kalan iki isim son kombinlerini hazırlamak üzere kulise döndü. Eleme anı yaşayacak yarışmacılar dışında kalan yarışmacılar ise ‘80’ler ve Dans’ olarak adlandırılan konsepte göre performanslarını sergiledi ve ödül için yarıştı.

İŞTE BENİM STİLİM 2016 ÜNLÜLER ELENEN ESRA SÖNMEZER OLDU

Yeni haftada ekrana gelecek İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerinde Esra yer almayacak ve geriye kalan 15 ünlü stil yarışınd mücadeleye devam edecek.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 8 Ocak Eleme Gecesi izle Tek Parça