İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesi izle 29 Ocak 24. bölüm olarak ünlüler bir eleme heyecanıyla daha sizlerle olacak. Tüm gece yaşananları ve yarışmacıların ‘Kostüm Partisi‘ konseptindeki performans ve aldığı puanları sitemizden bu konu altından önce canlı, yayın ardından tek parça olarak izleyebilirsiniz. Bunun dışında yine sitemizden kim elendi? haftanın ödülü kim aldı? sorularını İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler haberlerinden öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-eleme-gecesi-29-ocak-24-bolum

iste-benim-stilim-2016-unluler-eleme-gecesi-29-ocak-24-bolum

Bu hafta düşük puanlar alarak eleme potasına giren ve potadan kurtarılmayan ünlüler Elif, Sevil ve Hatice oldu. Bu isimlerden jüri üyelerinin belirlediği ikisi eleme anı yaşayacak ve sonunda yine jüri üyelerinin ortak kararına göre de bir isim elenerek veda edecek. Bakalım o isim kim olacak. Onun dışında konsepte göre yarışmacılar performansını sergileyecek ve en yüksek puanı alan yarışmacı 10 bin TL değerindeki haftanın çekini de alacak. Haftanın ödülünü kazanan yarışmacı için bu para hafta içinde kendi istediği kıyafetleri alma ve daha güzel kombinler yapma fırsatı sunacak.

Yarışmanın stil ve performans boyutu dışında bu akşam hem konuk jüri olarak hem de renkli muhabbetleriyle gecede eğlenceye neden olacak konuk ise Faik Öztürk olacak. Öztürk yaptığı espirilerle seyirciyi ve yarışmacıları kırıp geçirecek.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 29 Ocak Eleme Gecesi izle

Elenen yarışmacı Elif Ece Uzun Oldu!