İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Eleme Gecesi izle 15 Ocak 12. Bölüm

İkinci haftanın sonunda bugünkü cuma şıklığının ardından bir eleme heyecanı daha yaşanıyor. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 15 Ocak kim elendi? bugün belli olacak. Eleme potasında kalan üçlüden hangi isimler eleme anı yaşayacak, elenen ve ödülü alan kim olacak hepsi ve daha fazlası yeni bölümde.

iste-benim-stilim-2016-unluler-15-ocak-eleme-gecesi-full-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-15-ocak-eleme-gecesi-full-izle

Bu hafta oldukça hareketli geçen hafta boyunca Yeşim Erçetin, İnci Pars, Pelin Suade, Neslihan Önder ve Hatice üzgün surat rozeti alarak eleme potasında girdiler. Daha sonra jüri üyeleri iki ismi kurtardı ve eleme potasında Neslihan, Yeşim ve İnci kaldı. Ancak formatta yeni bir değişikliğe daha gidilen yarışmada bu kez eleme potasından son kurtarılan ismi İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları değil, performanslarına göre jüri belirledi. Bu nedenle başta eleme potası olmak üzere tüm yarışmacılar ‘Yeşilçam‘ konseptindeki performanslarını sergileyerek puanlarını aldı.

İkinci haftada elenenin ve 10 bin TL değerindeki haftanın ödülünü alanın belirlendiği yarışmanın konukları ise yeşilçamın devlerinden Perihan Savaş ve Serdar Gökhan oldu. Bu ünlü oyuncular hem hoş sohbetleri hem de verdikleri puanlarla yarışmaya katkıda bulundu.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 15 Ocak Eleme Gecesi izle