İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Berna Öztürk

Yeni sezonda İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Berna Öztürk hakkında detaylı bilgi bulabilir ve İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Berna Öztürk kimdir yakından tanıyabilirsiniz. Yarışmacının biyografisi dışında bu bilgilerden yola çıkarak stili hakkında da ipuçları yakalayabilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-berna-ozturk

iste-benim-stilim-2016-unluler-berna-ozturk

Türkiye’nin ünlü DJ’lerinden birisi olan Berna Öztürk, 1984 İstanbul doğumlu olup 31 yaşındadır. Aldığı eğitimden çok farklı bir alan olan DJ’lik konusunda Türkiye’de sayılı başarılı isimlerinden olan Berna, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra müzik alanındaki mesleğine devam etmiştir. Müzik dışında ünlü Dj’in 16 yaşlarında modellik ve mankenlik mesleğinde de faliyet gösterdiği ve şu anda da bu meslekleri devam ettirdiği bilinmektedir. Ayrıca tiyatro ve dizilerde de oyuncu olarak görev alan Berna’nın ünlenmesi asıl kardeşi Bilge Öztürk’ün ünlü şarkıcı Tarkan ile birlikteliği sırasında olmuştur. Abla kardeş bu dönemde sıkça magazin basınında yer almıştır.

Oldukça renkli bir meslek hayatı olan Berna’nın bir başka yaptığı meslek de kite board eğitmenliğidir. Kardeşi Bilge’yle birlikte spor ve bir hobi olarak başladıkları kite board’ı ilerletmişler, şu anda hem hobi olarak devam edip hem de bu sporla uğraşmak isteyenlere eğitmenlik yapmaktadır. Güzel yarışmacı ayrıca resim yapmaktan ve davul çalmaktan hoşlanmaktadır. Bu kadar fazla uğraş alanı bulunan Berna’nın yarışmada çok farklı tarzlarla juri karşısına çıkacağı, uğraştığı meslek ve hobiler sayesinde stil konusuna farklı bir bakış açısı getireceği düşünülmektedir.

İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 Berna Öztürk Resimleri: