İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 8 Ocak kim elendi? sorusunun cevabı dün gece yayınlanan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesinde belirlendi. Eleme potasındaki yarışmacıların elenmemek için, diğer yarışmacıların ise ödül için mücadele verdikleri eleme gecesinin sonunda elenen kişi Esra Sönmezer oldu. Yarışmacı ilk haftadan elenmenin verdiği üzüntüyle diğer yarışmacılarla vedalaşarak yarışmadan ayrıldı.

Dün İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5. bölüm izle 8 Ocak olarak yayınlanan bölümde juri üyelerinin iki kişiyi potadan kurtarmasının ardından eleme potasının son hali belirlendi. Potada kalan Neslihan Önder, Esra Sönmezer ve Yeşim Erçetin eleme gecesinin başında İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları karşısına çıktı. Kimi koruma altına alıyorsunuz sorusuna yarışmacıların büyük bir kısmı Neslihan Önder dediği için Neslihan eleme anından kurtuldu ve Esra ile Yeşim en güzel kombinlerini hazırlamak için kuliste hazırlıklara başladı.

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-kim-elendi

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-kim-elendi

Ödül için gecenin konseptinde tüm yarışmacıların performanslarını sergileyip ödül alanın belirlenmesinin ardından eleme anı için Esra ve Yeşim bu kez juri karşısına çıktı. Jurinin her iki yarışmacı için yaptığı değerlendirmeler aşağıdaki gibiydi;

Hakan Akkaya: ‘Esra diyorum. Esra tamam şu an güzel bir kombin yapmışsın çok güzel görünüyorsun ama, diğer 5 kombindir neredeydin’

Hande Yener: Yeşim aslında seni çok beğendim ama eşit gitsin diye seni yazdım. Yeşim diyorum’

İvana Sert: ‘Yeşim seni bugün çok beğendim. Hafta içinde sen bir tık daha iyi giyindiğin için Esra diyorum’

Neslihan Yargıcı:Yeşim diyorum.

Uğurkan Erez: ‘Esra seni seviyorum ama Yeşim sen kal. Esra diyorum’

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-elenen-esra-sonmezer

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-elenen-esra-sonmezer

Yapılan oylamanın sonucunda Esra Sönmezer 3 gitsin oyu aldığı için yarışmaya veda eden isim oldu. Kulise giden Esra son olarak veda konuşmasında aşağıdaki açıklamalarda bulundu.

‘Ben günlük hayatımda çok çocuksu giyinen, çok eğlenceli oyuncaklı giyinen bir insanım. Kimisi rüküş değerlendirebilir, kimisi daha hareketli ya da pop-art değerlendirebilir. Böyle stilettolar, bootie’ler çok kadın tarzları bana göre değil. Ben özümde çok farklı bir insanım. Kendimi bu kostümlerle bambaşka bir esra yapmaya çalıştım. Ama olmadı. İyi ki de olmadı çünkü haftaya televizyon programı yapıyorum, allahıma şükürler olsun programa devam.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Esra Sönmezer kimdir?

İşte Benim Stilim 8 Ocak Eleme Anı izle Youtube