İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 7 Ocak izle 4. bölüm olarak yayınlanan bölümde neler yaşandı, kıyafetler ve puanlar nasıldı sitemizden canlı ve tek parça izleyebilirsiniz. Yarışmanın sonunda en düşük puanı alarak eleme potasına kimin girdiğini de yine sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm yeni İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerini bizlerle takip edebilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-7-ocak-4-bolum-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-7-ocak-4-bolum-izle

Haftanın geride kalan 3 gününün ardından yarışmacılar bu dördüncü günde yine stillerini podyuma koyarak devam ediyor. Türkiye’nin tanınan ünlü isimlerinden oluşan yarışmacılar kendilerinden çok emin dahi olsalar moda dünyasının oldukça başarılı isimlerinden oluşan juri üyeleri hata kabul etmiyor. Bu nedenle ünlüler de moda ve stil konusunda hata yapabilir, haydi doğrusunu öğrenelim mottosu bu yarışmada çokça öne çıkıyor. Bakalım yarışmanın sonuna kadar hangi İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları başarılı olacak? hep beraber izleyip öğreneceğiz.

Stil ve moda dışında ünlülerin geçmişleri, yaşadıkları ve şu andaki yaşadıklarıyla da yarışma çok ilgi topluyor. Dün Esra Balamir geçmişiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yaşadıklarının aslında istemeden kendisini herkese yanlış tanıtan şeyler olduğunu söyleyen Esra, İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler sayesinde kendisinin tüm yönlerini doğru şekilde halka tanıtmak istediğini sözlerine ekledi. Bakalım yeni bölümlerde daha ne gibi bomba gelişmeler yaşanacak?

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 4. Bölüm izle Youtube