İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 7. bölüm izle 11 Ocak eleme potasına kim girdi? yeni bölümde belirleniyor. Sitemize eklenen videodan önce tüm bölümde yaşananları canlı olarak yayının ardından da tek parça olarak izleyebilirsiniz. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerinde yaşanan gelişmeler hakkında yorumlarınızı ise yazı altındaki yorum kısmından fanlarla paylaşabilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-11-ocak-izle-7-bolum

iste-benim-stilim-2016-unluler-11-ocak-izle-7-bolum

Bugün İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmanın 2. haftasına giriyor ve ilk gün. Bildiğiniz gibi ilk hafta elenerek yarışmaya veda eden isim Esra Sönmezer olmuştu. Bakalım ikinci hafta yarışmadan elenen isim kim olacak? Bu sorunun cevabına adım adım yaklaşılırken her gün kim eleme potasına girdi neler yaşandı adım adım sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bugün stilin dışında oldukça hareketli bir bölüm seyirciyi bekliyor. Aslı Zen-Hatice tartışması son hızla devam ederken, diğer yandan jüri de zor beğenerek yarışmacıları acımasızca eleştiriyor. Hatta öyle ki Hakan Akkaya bir daha şapka takarsanız 2 puan kırarım açıklamasında bulunuyor. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlası için yeni bölümü tek parça full izleyebilirsiniz. Ayrıca, tüm gelişmeler için sitemizi takip etmeyi de unutmayın.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 11 Ocak izle Youtube