TV8 kanalının en sevilen yarışmalarından biri olan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5. bölüm full izle olarak bugün ekrana geliyor. Birbirinden güzel ve ünlü yarışmacıları ile gündemden düşmeyen İşte Benim Stilim Ünlüler eleme gecesi izle bugün akşam ilk kez yapılacak. Hafta içi üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giren yarışmacılar arasında eleme gecesi performansına göre bir yarışmacı elenecek.

iste-benim-stilim-unluler-2016-5-bolum-izle

iste-benim-stilim-unluler-2016-5-bolum-izle

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Cuma şıklığı ilk olarak ekrana geliyor, haftanın son gününde son üzgün surat rozeti sahibini bulacak ve eleme potasına giren isim belli olacak. Tarzlarını ortaya koymaya çalışan ünlü isimlerden bu hafta kim gidecek büyük merak konusu. 16 ünlü yarışmacı en stil olmaya çalışıyor ve bu uzun süreçte zorlu günler onları bekliyor olacak. Dün 4. bölümde Gizem Özdilli, ekran başında olan ve stüdyodaki herkesi annelik konusu açılınca duygulu anlar yaşatmıştı. Yaşının geçmekte olduğu ve henüz anne olmadığı konusu açılınca ona tavsiyelerde bulunan jüri üyeleri ve arkadaşları hüzünlü anlar yaşadılar.

Bu hafta eleme potasına giren isimler: Esra Sönmezer, Neslihan Önder, Yeşim Erçetin, Berna Öztürk oldu. Eleme potasındaki isimlerden Neslihan son cuma şıklığında da üzgün surat alarak iki rozetli olduğu için eleme gecesinde jurinin karşısına geçecek ilk isim oldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak Tek Parça izle 5. Bölüm