İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 30. bölüm büyük final izle 5 Şubat tarihli yarışmanın kazananın belirlendiği finali sitemizden izleyebilirsiniz. 2016’ya bomba gibi başlayan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bekledikleri ilgiyi göremeyince ekranlara veda kararı aldı. Bu nedenle bir hafta içinde her gün bir yarışmacı elenerek bu cuma günü yayınlanan 5 finalistin yarıştığı büyük finale gelindi. Büyük final gecesi kayıttan ve final anında ise canlı olmak üzere iki bölümde verildi. Kazananın belirlendiği gecede yeni İşte Benim Stilim yarışmasının da tanıtımı yapıldı. Ünlüler konseptinin tutmayarak reyting alamamasının nedeni ise değişen juri üyelerini izleyicinin beğenmediği şeklinde yorumlandı. Bu nedenle yeni sezonda Nur Yerlitaş yarışmaya geri dönecek.

iste-benim-stilim-2016-unluler-30-bolum-5-subat-buyuk-final-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-30-bolum-5-subat-buyuk-final-izle

Finale adım adım gidilen bu haftada her gün bir isim elenerek geriye 5 isim kaldı ve bu 5 isim finale gitti. En son elenen yarışmacının Nil Karataş olmasının ardından belirlenen finalistler Berna Öztürk, Gizem Özdilli, Tuğçe Özbudak, Pelin Suade ve Simge Tertemiz oldu. Yapılan halk oylamasının açıklanmasıyla da canlı yayında ünlüler birincisi herkese duyuruldu. Hafta boyunca yapılan oylamanın sonucunda en çok oyu alarak birinci olan ve 200 bin liralık ödülü alan yarışmacı Gizem Özdilli oldu.

iste-benim-stilim-2016-unluler-kazanani-gizem-ozdilli

iste-benim-stilim-2016-unluler-kazanani-gizem-ozdilli

Büyük final yayını ilk olarak banttan yayınlanan ve finalistlerin final kıyafetleriyle juri karşısına çıktığı ilk kısım olarak izleyici karşısına çıktı. Bu bant yayınında jüri final kıyafetlerine yorum yaptı, finalistlerin aileleriyle sohbet edildi ve yarışmacılarla ilgili nostaljik olaylar ekranlara geldi. Konuk jüri Alişan olurken, ünlü şarkıcı sevilen şarkılarıyla da final gecesine renk kattı. Ardından canlı yayına geçildi ve noter huzurunda birincinin kim olduğu açıklandı.
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Büyük Final İlk Kısım

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Büyük Final İkinci Kısım