İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 21. bölüm izle 27 Ocak yayınlanan yayında neler yaşanacak, kombin, konsept ve puanlar ne olacak, eleme potasına kim girdi? Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Yeni bölümü ilk olarak canlı daha sonra da tek parça olarak buradan full olarak izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-21-bolum-izle-27-ocak

iste-benim-stilim-2016-unluler-21-bolum-izle-27-ocak

Stil yarışının yanında rekabetin de en yüksek dozda yaşandığı İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışması kaldığı yerden yepyeni bölümleriyle TV8 ekranlarında macerasına devam ediyor. Kızların Soner Sarıkabadayı’nın şarkısını söyleyerek yaptıkları eğlenceli açılışın ardından yarışmacılar tek tek podyum performanslarını gösterdi. Alınan puanların ardından en düşük puanı alan yarışmacılar arasından üzgün surat rozeti alarak eleme potasına girecek isim belirlenecek. Bunun dışında Sevil Uyar ve Nil Karataş’ın tartışması bugünkü bölüme damgasını vuracak. Diğer yandan, İnci Pars gözyaşlarına boğuldu. Bu tartışmalar neden yaşandı? İnci neden gözyaşlarına boğuldu? İvana Sert’in ağzını açık bırakan şaşırtıcı olay neydi? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası için yayını yazı altından izleyebilirsiniz.

Yepyeni İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümleri ve daha fazlası için sitemizi, grup ve facebook sayfamızı takip etmeye devam edin. Ayrıca grubumuz ve sayfamız üzerinden oluşturduğumuz konsepte uygun kombinlerinizi oluşturup bizlere göndermeyi de ihmal etmeyin.

İşte Benim Stilim 21. Bölüm Tek Parça izle Youtube