İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 20. bölüm izle 26 Ocak tarihli yayın sitemize eklenmiştir. Saat 15.15’te canlı yayın sonrasında ise tek part olarak izleyebilirsiniz. Rekabetin giderek arttığı programda yarışmacılar eleştirinin dozunu arttırınca tartışmaların çıkması da normal hale geliyor.

Son bölümde yarışmacılar Esra Balamir’in üzerine giderek eski yarışmacılardan bir tanesini kopyaladığını söylüyor. Tartışmanın büyümesinin üzerine Simge stüdyoyu terk ediyor. Simge neden stüdyoyu terk etti? Bunun üzerine yorumlar ne oldu? Bugün Esra Balamir yarışmacıları olduğu kadar jüri üyelerinden Hakan Akkaya‘yı da çıldırttı. Akkaya’nın çıldırmasının nedeni neydi?

iste-benim-stilim-2016-unluler-26-ocak-izle-26-ocak

iste-benim-stilim-2016-unluler-26-ocak-izle-26-ocak

Yukarıdaki gelişmelerin dışında İşte Benim Stilim 2016 ünlüler bölümlerinden bugün yine stiller de yarışacak. Stil yarışında yarışmacılar puanlarını alacaklar. Günün sonunda ise en düşük puanı alan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarından en düşük puanı alan kişiler tekrar yapılacak jüri değerlendirmesinin sonrasında eleme potasına girecek isim belirlenecek. Bugün üzgün surat rozeti alarak eleme potasına girecek kişi kim olacak? hepimiz merakla bekliyoruz. Bildiğiniz üzere dün İnci ile Sevil en düşük puan alarak jüri karşısına geçmiş verilen karara göre de üzgün surat rozetini Sevil Uyar almıştı.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 20. Bölüm izle Tek Parça