İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 2. bölüm izle 5 Ocak tarihli yayında neler yaşandı, yarışmacıların kıyafetleri ve puanları neydi? sitemizden izleyebilirsiniz. Bölümün sonunda ayrıca hangi ünlü ismin İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5 Ocak eleme potasına girdi? sorusuna cevap bulabilirsiniz. Ayrıca tüm yeni İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerini de sitemizden hem canlı hem de tek parça olarak izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-5-ocak-2-bolum-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-5-ocak-2-bolum-izle

Geçtiğimiz Cuma günü Röya ve Soner Sarıkabadayı’nın konuk olarak şarkılarıyla eğlendirdiği muhteşem bir galanın ardından İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarın 2. bölümüyle ekranlara gelecek. Ünlü isimlerden oluşan yarışmacılar yine hazırladıkları konseptteki kombinleriyle Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, İvana Sert ve Neslihan Yargıcı’dan oluşan jurinin karşısına geçerek puanlarını toplayacak. Bölümün sonunda İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarından en düşük puanı alan yarışmacı üzgün surat rozetiyle birlikte eleme potasına ismini yazdıracak. Bakalım bu isim kim olacak? İlk bölümde üzgün surat rozeti alan Esra Sönmezer bir kez daha rozet almamak için mücadele ederken, diğerleri ise rozeti hiç takmamanın mücadelesini verecek.

Her ne kadar yarışmada polemiklerin çıkması ve rekabetin doruklara çıkması için henüz çok erken olsa da yarışmada yakınlaşmalar ya da tartışmalar da ilk günden başladı. Stil dışında gerçek bir mücadelenin de tadına varmak istiyorsanız sitemizi, bölümleri ve haberleri yine sitemizden takip etmeye devam edin.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Yeni Bölüm izle 5 Ocak