İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 19. bölüm izle 25 Ocak sitemize eklenmiştir. Yayın sırasında canlı, yayın ardından tek parça izleyebilirsiniz. Geride bıraktığı bir ayın ardından geriye kalan 12 yarışmacı ile stil yarışı devam ediyor. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler belirledikleri konseptte kombinleriyle rakiplerinin önüne geçmeye çalışıyor. Ancak, bölümün sonunda bir isim eleme potasından kurtulamıyor. Peki, haftanın ilk gününde bu şansız isim kim olacak?

iste-benim-stilim-2016-unluler-25-ocak-19-bolum-izle

iste-benim-stilim-2016-unluler-25-ocak-19-bolum-izle

Türkiye’nin ünlü modacı, stilist ve mankenlerinden oluşan jüri kadrosunun karşısında söz etmek bile zorken yarışmacılar kendilerini ve stillerini onlara beğendirmeye çalışıyor. Ünlüler kadrosunda jüriden en çok eleştiri alan konu ise pahalı aksesuarlar kullanmalarına rağmen çoğu zaman rüküş olmaları. İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmacıları bu gibi dezavantajlardan kurtulabilecek mi? bu da ayrı bir merak konusu.

Tüm gelişmeleri takip etmeniz dışında jüri üyelerinin verdiği tüyoları günlük hayatına uygulayarak siz bayanlar çok daha şık olabilirsiniz. Bu nedenle hem desteklediğiniz yarışmacıların yanında olmak, hem de kendi tarzınız konusunda tüyo almak için sitemizi takip etmeye devam edin. Görüşlerinizi yorum kısmından bizlere gönderebilir, gün içinde kendi oluşturduğunuz kombinleri yine kendi belirlediğiniz konsepte göre Facebook sayfamıza yükleyerek yorumlar alabilirsiniz. Ayrıca, haftanın en güzel kombinine de sitemizde yer verip değerlendireceğimizin müjdesini sizlere verelim.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Yeni Bölüm izle 25 Ocak