İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 10. Bölüm izle 14 Ocak

TV8’in tartışmasız en iyi yarışma programlarından biri olan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Televizyon dünyasının ünlü isimlerinden oluşan yarışmacı kadrosuyla ekranlara gelen yarışmada ikinci hafta stil yarışında eleme potası tamamlanmak üzere. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacılarından stil anlamında çok fazla beklentisi olan jüri üyeleri artık eleştiri oklarını oldukça fazlalaştırıyor.

iste-benim-stilim-2016-unluler-14-ocak-izle-10-bolum

iste-benim-stilim-2016-unluler-14-ocak-izle-10-bolum

Jüri üyelerinin yarışmacılarda bulduğu en önemli kusurların başında çok pahalı parçalar kullanmalarına rağmen, bunları bir türlü gösterememeleri. Bunun dışında yarışmacılar arasındaki tartışmalar da zaman zaman jürinin sinirlenmesine neden olabiliyor.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 10. bölüm olarak ekranlara gelen yeni bölümde de bu tip eleştiriler jüriden yarışmacılar için yine yapıldı. Hatta jüri üyesi Hakan Akkaya bir yarışmacıyı sahte olmakla suçladı. Yarışmacılar arasında yeni tırmanan tartışmalardan bir tanesi de sponsor tartışmaları. Ayrıca kendine büyük güveni olan yarışmacı Neslihan Önder jüriden tarzın yok eleştirisi aldı. Tüm bu gelişmeler için bölümü sitemizden izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 10. Bölüm izle Youtube