İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1. bölüm izle 1 Ocak tarihinde yeni sezon yeni kadrosuyla saat 20.00’da TV8 ekranlarında başlıyor. Sitemize eklenen video alanından ilk olarak bölümü canlı olarak sonra da tek parça olarak izleyebilirsiniz. Yeni sezonda yepyeni juri üyeleri ve yepyeni yarışmacılarla moda rüzgarını bizimle yaşamak için İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-2016-unluler-1-bolum-izle-1-ocak

iste-benim-stilim-2016-unluler-1-bolum-izle-1-ocak

İlk bölüm büyük bir coşkuyla başlıyor. Türkiye’nin ünlülerinden oluşan isimler yarışmacı koltuklarında yerlerini aldıktan sonra tek tek podyuma çıkarak stillerini juri üyelerine tanıtıyor. Moda dünyasının ünlü isimlerinden Hakan Akkaya, İvana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez ise juri olarak İşte Benim Stilim All Star 2016 Ünlüler yarışmacılarının stillerini değerlendiriyor. Bu arada sanatçılar da izleyenleri ve İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler kadrosunu yanlız bırakmayarak sevilen şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşatıyor.

Yarışmanın ilk bölümünü sitemizden izleyebilir, yarışmacılar ve juri üyeleriyle ilgili yorumlarınızı konu altından fanlarla paylaşabilirsiniz. Bu gece ayrıca konuk Soner Kabadayı ve Röya’nın şarkılarıyla eğlenceli ve coşku dolu anlar yaşayabilirsiniz. Eğer ünlüler neler giyer, stilinglerini nasıl oluşturur ve bütçeleri nasıldır merak ediyorsanız sitemizden yayın saatinde izlemeyi ve haberleri takip etmeyi unutmayın.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1. Bölüm Tanıtımı

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1. Bölüm İzle Youtube

CANLI YAYINDAN SONRA BÖLÜM FULL OLARAK EKLENECEKTİR