Kanal D’nin hayat kurtaran, ev kurtaran programı Evim Şahane ekibi ve mimarı Selim Yuhay ile evinizi baştan yaratacak. Tamamen size özel dikkatle beğenerek seçtiği ev eşyalarını yeniden yapılmasını istediğini odaya ona göre dekor yapıyor yeni eşyalar alıyor. Ve alırken bizde o anlara şahit oluyoruz. O sıradada Evim Şahane ekibi duvarları, bangoları, yerleri, perncere ve kapıları yani odadaki herşeyi baştan aşşağıya kırıp tekrar yeniden dayayıp döşüyor.

evim-sahane-izle

evim-sahane-izle

Bugün Evim Şahane ekibi Bağcılar’da yaşayan Şahin ailesinin evine konuk oluyor. Evim Şahane ekibi ve mimarımız hemen çalışmaya başladılar Esra teyzemizin şikatçi olduğu banyoyu evim şahane ekibi baştan yaratıyor tüm fayansları duvarları yıkıp kırarak yerine daha yeni sağlam ve dayanıklı fayansları yerleştiriyorlar duvara boya yapıp yağılıyorlar.

evim-sahane-sahin-ailesi

evim-sahane-sahin-ailesi

Evim Şahane Ekibi ve mimarımız gün boyunca elinden geldikleri gibi evi tekrardan ilk günkü gibi çok güzel yaptılar çok uğratılar bunun için fakat evi çok güzel yaptılar ve sizde videosunu izleyebilirsiniz.

Evim Şahane 4 Ağustos İzle