Big Brother Türkiye haftanın finali izle 2 Ocak olarak ekranlara gelecek olan bölüm yayınlandığında sitemizden full izleyebilirsiniz. Haftanın finalinde halk oylamasında Big Brother Türkiye yarışmacılarından en düşük oyu alan eleme listesindeki isim yarışmaya veda edecek. Bakalım Big Brother Türkiye haftanın finali elenen kim olacak? sitemizden takip etmeyi unutmayın.

Big Brother Türkiye Eleme Listesi: Demir, Gökçen, Çağla ve Onur (desteklediğiniz yarışmacının ismini yazıp 6400’a sms yollayarak siz de oylamaya katılabilir ve desteklediğiniz yarışmacının elenmemesi için destek verebilirsiniz.)

big-brother-turkiye-haftanin-finali-izle-2-ocak-cumartesi

big-brother-turkiye-haftanin-finali-izle-2-ocak-cumartesi

Big Brother Türkiye’de Hafta Boyunca Yaşananlar

Big Brother’da hafta boyunca tartışmalar, barışmalar, sevgili anlamında yakınlaşmalar ve yılbaşında da özel anlar yaşandı. Özellik yılbaşında yarışmacılar Mehmet Ali Erbil ve Asuman Krause’nin sunuculuğunda ekranların fenomen yarışması Varmısın Yokmusun oynadılar. Tüm ev halkı adına yarışan Onur 150 bin TL kazandı. Bunun dışında haftada önemli olaylar aşağıdaki gibiydi;

Big Brother Onur Çağla Yüzleşmesi

Çağla ile Onur arasında yaşanan gerginliğin ardından, Big Brother iki yarışmacıyı yüzleştirdi. Rezzan’ın hakem olarak görev aldığı bu yüzleşmede, yarışmacılar birbirlerine içlerini döktü. Çağla, Onur’dan hoşlandığını söylemiş ve aralarındaki yaş farkı Onur’dan büyük tepki almıştı.

Onur yaptığı açıklama da ben Çağla’yı ablam, annem gibi gördüm, O benden hoşlandığını söyledi. Bundan sonra kimseye güvenemem, kimseye ablam, kardeşim diyemem dedi. Çağla ise duygularına hakim olamadığını, Onur’dan hoşlandığını dile getirdi.

Onur ve Çağla Tartışması ile ilgili diğer yarışmacılara da fikirleri soruldu;

İdil; Onur’un bir konu dışında tüm konularda haklı olduğunu söyleyen İdil, Onur’un haksız olduğu tek konunun sert çıkış yapmış olmasıdır dedi.

Hüseyin; Önce kardeşim dediği, kardeş gibi yaklaştığı ve sonra duygularını açıkladığı için suçlu olan isim Çağladır. En başından bu şekilde yaklaşmamalıydı dedi.

Rezzan; Hatalı olan isim bence de Çağladır. Daha kapıdan içeri girer girmez, Onur’a anaç duygular ile yaklaştın. Aranıza en başında böyle davranarak bir uçurum koydun dedi. Ayrıca Onur’u da tepkisi ile ilgili suçlu bulan Rezzan, bir bayan için kesinlikle bu cümleler kurulmamalıydı, dedi.

Yapılan toplantı sonrasında Onur Çağla kavgasının sona ermesi için ortak kararlar alındı.

İşte Onur Çağla Kavgası ile İlgili Alınan Kararlar;

1. Yemek masasında biri otururken diğeri geldiğin de masa terk edilmeyecek,

2. İki yarışmacı birbirlerine kesinlikle iğneleyici cümleler kullanmayacak, küslük devam etmeyecek,

3. Yarışmacılar birbirleri ile küs kalmayacak.

ELENEN YARIŞMACI HALKIN SMS OYLARIYLA DEMİR OLDU

Big Brother Türkiye Haftanın Finali 2 Ocak Full izle
DEMİR’İN ELENME ANI