Ben Bilmem Eşim Bilir Evi inanılmaz bir şekilde devam ediyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 10. bölümü 2. haftanın finali olarak geliyor. Bugün “Samanlıkta anahtar arama” gibi zorlu bir oyunun ardından zorlu bir gün başlıyor. Yarışmacılar birinci olabilmek için tüm güçleriyle savaşacaklar. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’ne kim veda edecek? Ben

Bilmem Eşim Bilir Evi 2. haftasını tamamlıyor. Çok heyecanlı bölümleri geçen ve malesef her hafta bir kişinin elenmek zorunda olduğu Ben Bilmem Eşim Bilir Evi bugünde evden bir çifti eliyor. Sizce lüks otomobilin sahibi kim olacak? Cuma günü 20.00’da Kanal D’den takip edebilirsiniz.

ben-bılmem-esım-bılır-10-bolum-ızle-22-temmuz

ben-bılmem-esım-bılır-10-bolum-ızle-22-temmuz

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Haftanın Finali Fragman  

 

HAFTANIN FİNALİNDE OYNANACAK OYUNLAR

İNDİR KALDIR OYUNU:Yarışmada birinci haftanın finali indir kaldır oyunuyla başlayacak. Erkeklerin eşlerini taşımasının sınanacağı oyunda en çok yapan değil yine iddiasını tutturan kazanacak

TEPİNMEK GÜZELDİR:Bu yorucu oyun bu kez bayanların bir hayli yorulmasına neden olacak. 60 saniye boyunca bayanlar beylerin söylediği iddiaları gerçekleştirmek için tepinebildikleri kadar tepinecek. Eşlerinin yaptığı iddayı tutturan kazanacak.

UNLU PİNPON:  Klasik ben bilmem eşim bilir oyunlarından unlu pinponu oynayan beyler bayanların söylediği iddiaları tutturmak için unla dolu bardaklardan üfleyerek pinpon toplarını çıkarmaya çalışacak.

 

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR EVİ HAFTANIN FİNALİ CANLI YAYIN İZLE

Video 20.00’da yayın sırasında eklenecektir.