Kanal D’nin sevilen programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 5. haftasının ilk yeni bölümü ile geliyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 21. bölümü ile karşınızda. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustos izle 21. bölüm olarak sitemize eklenecektir rahatlıkla takip edebilirsiniz.

ben-bilmem-esim-bilir-evi-21-bolum-izle

ben-bilmem-esim-bilir-evi-21-bolum-izle

Sedat Akgül’ün sunuculuğunda gerçekleşen Ben Bilmem Eşim Bilir Evi sorunsuz kavgasız ve büyük bir olaysız şekilde 5. haftasına geldi. Herhaftası eğlenceli, heyecanlı ve komik geçen Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde sizinde bildiğiniz üzere 4. haftada final bileti alan 4 çift araba için Ben Bilmem Eşim Bilir Evi stüdyosunda yarıştı ilk turlarda Sabit-Esra  Hakan-Tuba’nın elenmesi ile Ahmet-Hatice Aygen-Sedat çifti finale kalmıştı zorlu bir final oyunun ardından Sedat-Aygen çifti arabanın sahibi oldular.

ben-bilmem-esim-bilir-evi-arabayi-kim-kazandi

ben-bilmem-esim-bilir-evi-arabayi-kim-kazandi

İlk turda Sabit-Esra çiftini elediler ve 3 çift yarı fianle kaldılar yarı finalde ise Hakan-Tuba çiftini elediler artık final oyununa geldiler final oyunundanda Ahmet-Hatice çiftini yenen Aygen-Sedat çifti oldu bu hafta arabayı onlar aldı şans onların yüzüne vurdu ve bundan sonra dahada 2. arabayı almak için yarışacaklar.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 21. Bölüm Fragman İzle