Kanal D’nin sevilen programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yeni bölümü ile geliyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi‘nde 3. final biletini kim alacak? Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 34. bölüm izle, 25 Ağustos olarak sitemize eklenmiştir.

ben-bilmem-esim-bilir-evi-34-bolum

ben-bilmem-esim-bilir-evi-34-bolum

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yeni bölümün bomba gibi geliyor. Dünkü 33. bölümünde Mahmut Tuncer’in olduğu güzel, eğlenceli ve neşeli bir gün olmuştu. Ev halkı çok eğlenmişlerdi kahkahalarla dolu bir gün olmuştu dün ve bunun yanı sıra ev halkından Sabit çok korkunç bir şaka yapılmıştı. Sabit bi hayli korkmuştu bu şakadan ama tabikide hoşuna gitmişti arkadaşları tarafından böyle birşey yapılması. Bugün’de dahil olmak üzere 3 final bileti oyunu oynandı yarın son 4. final bileti oyunu oynanacak. Ve bu haftada araba 4 yarışmacı çiftten birisine gidecek. Bakalım bu hafta lüks otomobilin sahibi hangi çift olacak? Ve bu hafta Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nden hangi çift elenecek? Takipte kalınız.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 34. bölüm Fragmanı İzle

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 34. bölüm Evde Korku Dolu Anlar!

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 33. bölüm Çiftlerin Komik Dans Figürleri

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 33. bölüm Mahmut Tuncer’den İngilizce Show!!


Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 33. bölüm Hakan Fenalaşıyor!!

ben-bilmem-esim-bilir-evi-33-bolum-hakan-fenalasiyor

ben-bilmem-esim-bilir-evi-33-bolum-hakan-fenalasiyor

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 33. bölüm Hakan’ın Bayılma Anları İzle

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde Aşırı sıcakta bünyesini fazla yoran Hakan halay sonrası bünyesi zayıf olduğu için kendine hakim olamadı ve olduğu yerden yere düşerek bayıldı. Hemen onun ardından Ben Bilmem Eşim Bilir Evi sağlık ekipleri büyük bir hızla yetişerek olaya el koydu ve Hakana ilk acil müdahaleyi yaptılar. Hakan’ı oyun sahasından sedye ile sağlık merkezine götürdüler. Ve şuan hakanın durumu daha iyi şuan kendini toparlamak için dinlencek oyunlara katılmıyacak. Son gelen haberler böyle eğer kendini iyi hissederse oyuna hemen başlayabilir.