Kanal D’de sevilen program Ben Bilmem Eşim Bilir Evi tüm heyecanı ile devam ediyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi‘nin bugünkü oyunu “Takı Merasimi” oyunda 3 dakika içerisinde gelin ve damada en hızlı bir şekilde en çok takıyı takan kazanır. Kazanan çift final biletini almaya hak kazanıyor. Bugün Ben Bilmem Eşim Bilir Evi çok heycanlı bölüm ile saat 16.00’da Kanal D’de

ben-bilmem-esim-bilir-evi-taki-merasimi-oyunu

ben-bilmem-esim-bilir-evi-taki-merasimi-oyunu

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde kral ve kraliçe seçilebilmek için oynanan “Dengesiz Çubuk” oyununda herkez kral ve kraliçe olabilmek için elinden geleni yaptılar fakat bu oyun zor bir oyundu. Bu oyunun üstesinden tek eve yeni gelen çift Gül ve Özgür çifti oldu. Kral ve Kraliçe olmaya hak kazandılar. Bu yüzden hemen Kral dairesine yerleştiler.

 

ben-bilmem-esim-bilir-evi-kral-kralice-gul-ozgur

ben-bilmem-esim-bilir-evi-kral-kralice-gul-ozgur

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Dün Neler Yaşandı

Sizin’de bildiğiniz gibi Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin en heyecanlı günüydü çünkü kral ve kraliçe seçilecekti. Ve bunun üzerine tüm yarışacılar oyuna tüm konsantrasyonu ve dikkatiyle katıldı. Fakat tüm çiftlerin son çabasına rağmen aralarından sadece bir çift başarılı bir şekilde oyunu tamamlayarak kral ve kraliçe seçildi. Ondan sonra Ahmet amca eşi Hatice hanım çubuğa tabakları düzgün koyamadığı için Ahmet amca ona çok kızmıştı. Ve bu olay Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde insanların gülümsemesine sebep olmuştu mutlu bir tablo yaşanmıştı.

 

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR EVİ CANLI İZLE YOUTUBE

Video yayın sırasında eklenecektir.